As vrea uneori sa fiu un melc sau o broasca testoasa, sa am casuta la purtator si sa ma pot retrage oricand am chef. Fara explicatii, fara cereri si petitii, sa nu poata suna nimeni la usa mea, sa fiu doar eu si cu mine, atat!
Sunt momente in viata, uneori din ce in ce mai multe, in care efectiv ajungi la o stare de saturatie paroxistica si vrei sa spui STOP!!! LA NAIBA, stop, cu tot si cu toate, vreau liniste, pace, armonie!!! Oricat de bun si de corect ai fi, niciodata nu esti pe placul tuturor, oricat de mult te straduiesti , mai rau faci, mai tare deschizi cutia Pandorei, mai tare calci pe bataturi, intotdeauna vor fi cartitori, care vor considera ca nimic din ceea ce faci nu este bine… etc.
Am lansat condimentele, ingredientele și multe alte bunătăți marca Gina Bradea! Vă recomand să vă uitați pe magazinul meu online și să comandați Bunătăți de la Gina Bradea!
Răsfoiți magazinul cu răbdare, am multe produse pentru voi și adaug constant altele noi, ca să vă bucurați de tot ce e mai bun.
Asa ca prefer sa fiu un melc, sa ma retrag in casuta mea simpla si solitara. Daca am chef sa ies, poate ca voi scoate cornitele, sa adulmec mirosul de iarba proaspata, sau poate nu…
Vreau doar liniste, o liniste calma, cu arome verzi, de viata noua, de speranta…
Atat… VREAU LINISTE !
Va invit sa urmariti si ultimele retete video publicate:








Toti ne dorim asta uneori… 🙂 Fii tu insati si totul va fi bine,eu asa cred.
Te imbratisez cu drag !